• info@namakari.com

  • شماره تماس :09192201612

  • ساعت کاری :9:00 الی 21:30

نمای طرح سنگ و چوب

مجموعه تصاویر نمونه کارهای طرح سنگ و چوب

صفحه چهارم تصاویر طرح سنگ و چوب

شما در حال مشاهده صفحه چهارم تصاویر نمای طرح سنگ وطرح چوب می باشید .
از اینکه از سایت ما بازدید میکنید و مارا همراهی میکنید از شما سپاسگذاریم .
طرح سنگ و طرح چوب جزو نماهای مدرن و با طراحی و سبکی سنتی می باشد که علاوه بر نمای ساختمان از طرح چوب میتوان در ساخت نرده های سیمانی طرح چوب ، ساخت آلاچیق بتنی طرح چوب ، قاب دور پنجره طرح چوب و ... استفاده نمود .
طرح سنگ و چوب نوعی از سیمانکاری نمای ساختمان می باشد که ابتدا با سیمان به صورت برجسته اجرا می شود و در نهایت در دو الی سه مرحله رنگ آمیزی می شود و به مانند تصاویری که در زیر مشاهده میکنید بصورت طبیعی وبا کیفیت و طول عمری بسیار بالا درمی آید.
نمای طرح سنگ وچوب علاوه بر زیبایی بصری که دارا می باشد دارای قیمتی مناسب نیز می باشد و قابل رنگ آمیزی به هر رنگی بنابر سلیقه کارفرما اجرا می شود.

نمای طرح سنگ وطرح چوب سیمانی

امیدواریم از دیدن تصاویر لذت برده باشید و مورد پسند شما قرار گرفته باشد . شما میتوانید جهت مشاهده تصاویر بیشتر از صفحه بعدی نیز دیدن فرمایید .
همچنین جهت مشاهده دیگر نمونه کارهای ما در زمینه ابزار و نمای رومی و همچنین سازه های سیمانی جهت محوطه سازی از منوی قسمت گالری تصاویر وارد شوید .
در ساخت نمای سیمانی ساختمان باید از بهترین متریال استفاده کرد تا دارای بیشترین طول عمر باشد .
در نماهایی مانند نمای طرح سنگ و چوب باید علاوه بر اینکه در سیمانکاری آن از بهترین متریال استفاده شود،در رنگ آمیزی آن نیز انتخاب نوع رنگ مورد استفاده از اهمیت بالایی برخوردار است تا علاوه بر زیبایی و طول عمر از خاصیت ضد آب بودن برخوردار باشد تا از نفوذ آب نیز جلوگیزی کند و ساختمان را ضد آب سازد.
لازم به ذکر است که سیمان به عنوان متریلی پر قدرت در بالابردن مقاومت ساختمان نقش بسزایی دارد .
شاید برای بسیاری از افرادی که از نماهای سیمانی ساختمان آگاهی لازم را ندارند نمای سیمانی به عنوان نمایی کارگاهی و بدون هیچگونه زیبایی قلمداد شود ، ولی همانطور که در تصاویر مشاهده میکنید نمای سیمانی ساختمان دارای زیبایی های خاص خود می باشد.از نمای رومی که سبکی کلاسیک در نماکاری ساختمان می باشد گرفته تا نمای طرح سنگ و چوب که الهام گرفته از طبیعت می باشد و بسیاری دیگر از نماها هرکدام زیبایی خاص خود را دارا می باشند.
اجرا ی انواع نماهای سیمانی ساختمان در سراسر کشور با نازلترین قیمت و اکیپ مجرب باتضمین و ضمانت کیفیت و حسن انجام کار .
 اگر سایت مارا پسندیدید خوشحال میشویم آن را با دیگران به اشتراک بگذارید .
شاد و پیروز باشید .

آدرس

آدرس :

ایران ، استان تهران ، شهر جدید اندیشه

شماره تماس :

09192201612

ساعت کاری :

9:00 الی 21:30


 
 

نمای ساختمان

NamaRoomi (52)

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین پست های سایت نماکاری ساختمان قیامتی در خبرنامه سایت عضو شوید .
ثبت