• info@namakari.com

  • شماره تماس :09192201612

  • ساعت کاری :9:00 الی 21:30

نمای طرح سنگ و چوب

مجموعه تصاویر نمونه کارهای طرح سنگ و چوب

عکس نمای طرح سنگ و چوب

شما در حال مشاهده صفحه سوم تصاویر نمای طرح سنگ وطرح چوب می باشید .
از اینکه از سایت ما بازدید میکنید و مارا همراهی میکنید از شما سپاسگذاریم .
نمای طرح سنگ وطرح چوب که در زیر تصاویر آن را مشاهده میکنید مناسب برای نمای داخلی و نمای بیرونی ساختمان می باشد و با سیمان اجرا شده و سپس با رنگی بسیار مقاوم رنگ آمیزی می شود . 
لازم به ذکر است که هیچگونه نگرانی درمورد رنگ این نمای زیبای ساختمانی نداشته باشید زیرا ما از رنگی بسیار مرغوب استفاده میکنیم که کاملا جذب سیمان می شود و در هیچ شرایط آب و هوایی از بین نرفته و تازگی روز اول خود را حفظ میکند و تمامی کارهای ما با تضمین و ضمانت می باشد .
نمای طرح سنگ وطرح چوب را میتوان در رنگ های مختلف به انتخاب و سلیقه کارفرما اجرا کرد.
گروه نماکاری ساختمان قیامتی با قرین بر نیم قرن تجربه کاری آماده اجرای انواع نمای سیمانی ساختمان در سراسر کشور با اکیپ مجرب میباشد.

نمای طرح سنگ وطرح چوب سیمانی

امیدواریم از دیدن تصاویر لذت برده باشید و مورد پسند شما قرار گرفته باشد . شما میتوانید جهت مشاهده تصاویر بیشتر از صفحه بعدی نیز دیدن فرمایید .
همچنین جهت مشاهده دیگر نمونه کارهای ما در زمینه ابزار و نمای رومی و همچنین سازه های سیمانی جهت محوطه سازی از منوی قسمت گالری تصاویر وارد شوید .
گروه نماکاری ساختمان قیامتی با قرین بر نیم قرن تجربه کاری در زمینه نماکاری ساختمان و محوطه سازی آماده اجرای انواع نماهای سیمانی مانند : نمای طرح سنگ وطرح چوب ، نمای سیمان شسته ، ابزار و نمای رومی ، نمای سیمان تگری ، ستون های رومی ساده و  پیچیده ، سرستون رومی ساده و پیچیده ، انواع ابزارهای برشی و غیره .
گروه نماکاری ساختمان قیامتی علاوه بر نماکاری ساختمان در زمینه ساخت و اجرای انواع آلاچیق سیمانی طرح چوب ، کباب پز سیمانی طرح چوب ، آبنما سیمانی ، آبنما سنگی ، میز و صندلی طرح چوب با سیمان و غیره .
اجرا در سراسر کشور با نازلترین قیمت و اکیپ مجرب باتضمین و ضمانت کیفیت و حسن انجام کار با کیفیت درجه یک .
 اگر سایت مارا پسندیدید خوشحال میشویم آن را به اشتراک بگذارید .
شاد و پیروز باشید .

آدرس

آدرس :

ایران ، استان تهران ، شهر جدید اندیشه

شماره تماس :

09192201612

ساعت کاری :

9:00 الی 21:30


 
 

نمای ساختمان

NamaRoomi (52)

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین پست های سایت نماکاری ساختمان قیامتی در خبرنامه سایت عضو شوید .
ثبت