• info@namakari.com

  • شماره تماس :09192201612

  • ساعت کاری :9:00 الی 21:30

ابزار و نمای رومی

در این صفحه مجموعه نمونه کارهای مارا در زمینه ابزار و نمای رومی ساختمان مشاهده میفرمایید که امیدواریم مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد .
صنعت نماکاری ساختمان دارای تنوع ها و انواع مختلفی میباشد که یکی از آنها نمای رومی مباشد.
نمای رومی ساختمان سبکی کلاسیک در صنعت ساختمان سازی مباشد که دارای تنوع های زیادی در نوع ابزار استفاده شده دارد و میتوان با ابزار های بسیار مختلفی در انواع طرح های گوناگون نمای ساختمان را اجرا کرد.
نمای رومی ساختمان را میتوان به دو روش سنگی و سیمانی اجرا کرد.مزیت های نمای سیمانی نسبت به سنگی در طول عمر بسیار بالا و تنوع بالاتر ابزارهای استفاده شده میباشد.همچنین ابزارهای سنگی در ساختمان دارای خطر سقوط و هزینه بسیار بالاتر میباشد که در ابزار سیمانی خطرات به صفر رسیده و همچنین دارای قیمت بسیار پایینتری نسبت به ابزار سنگی میباشد.
امیدواریم از دیدن گوشه ای از نمونه کارهای ما در زمینه ابزار و نمای رومی ساختمان لذت برده و مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد.
شما میتوانید در صفحات بعدی نمونه کارهای بیشتر مارا ملاحظه فرمایید.

ابزار و نمای رومی ساختمان

همانطور که در تصاویر بالا مشاهده فرمودید ابزار و نمای رومی دارای تنوع بسیار بالایی میباشد که شما در این تصاویر فقط گوشه ای از آن را مشاهده فرمودید.
در صفحات بعدی از طریق دکمه های بالای این متن میتوانید تصاویر بیشتری در زمینه نمای رومی ساختمان را مشاهده فرمایید.
تمامی تصاویری که مشاهده میفرمایید در این سایت تنها گوشه ای از تصاویر و نمونه کارهای اجرا شده توسط گروه نماکاری ساختمان قیامتی میباشد.
مفتخریم که با قرین بر نیم قرن تجربه در زمینه نماکاری ساختمان همچنان در جهت اجرای نماهای ساختمانی شما هوطنان عزیز خدمت رسانی میکنیم.
از اینکه  سایت مارا جهت بازدید انتخاب کرده اید سپاسگذاریم
شما میتوانید ازمنوی سایت و قسمت گالری تصاویر و یا کلیک بر روی گزینه های زیر به نمونه کارهای بیشتر ما در سایر زمینه ها دسترسی داشته باشید 
مجموعه تصاویر طرح سنگ و چوب
مجموعه تصاویر سازه های سیمانی (آلاچیق،باربیکیو،آبنما و غیره)
موفق و سربلند باشید

آدرس

آدرس :

ایران ، استان تهران ، شهر جدید اندیشه

شماره تماس :

09192201612

ساعت کاری :

9:00 الی 21:30


 
 

نمای ساختمان

NamaRoomi (52)

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین پست های سایت نماکاری ساختمان قیامتی در خبرنامه سایت عضو شوید .
ثبت