• info@namakari.com

  • شماره تماس :09192201612

  • ساعت کاری :8 صبح الی 22:30

صفحه سوم تصاویر طرح سنگ و چوب

شما در حال مشاهده صفحه سوم تصاویر نمای طرح سنگ وطرح چوب می باشید .
از اینکه از سایت ما بازدید میکنید و مارا همراهی میکنید از شما سپاسگذاریم .
نمای طرح سنگ وطرح چوب که در زیر تصاویر آن را مشاهده میکنید مناسب برای نمای داخلی و نمای بیرونی ساختمان می باشد و با سیمان اجرا شده و سپس با رنگی بسیار مقاوم رنگ آمیزی می شود . 
لازم به ذکر است که هیچگونه نگرانی درمورد رنگ این نمای زیبای ساختمانی نداشته باشید زیرا ما از رنگی بسیار مرغوب استفاده میکنیم که کاملا جذب سیمان می شود و در هیچ شرایط آب و هوایی از بین نرفته و تازگی روز اول خود را حفظ میکند و تمامی کارهای ما با تضمین و ضمانت می باشد .
نمای طرح سنگ وطرح چوب را میتوان در رنگ های مختلف به انتخاب شما عزیزان انجام داد .
تمامی تصاویر و نمونه کارهایی که در سایت نماکاری ساختمان قیامتی مشاهده می فرمایید ، کارهای خود بنده می باشد که متاسفانه برخی از آنها را در سایت های دیگر به نام خودشان با فتوشاپ و برش عکس تغییر داده اند که بنده اعلام میکنم هیچگونه رضایتی نداشته و شرعا حرام می باشد .  

نمای طرح سنگ وطرح چوب سیمانی

امیدواریم از دیدن تصاویر لذت برده باشید و مورد پسند شما قرار گرفته باشد . شما میتوانید جهت مشاهده تصاویر بیشتر از صفحه بعدی نیز دیدن فرمایید .
همچنین جهت مشاهده دیگر نمونه کارهای ما در زمینه ابزار و نمای رومی و همچنین سازه های سیمانی جهت محوطه سازی از منوی قسمت گالری تصاویر وارد شوید .
گروه نماکاری ساختمان قیامتی با قرین بر نیم قرن تجربه کاری در زمینه نماکاری ساختمان و محوطه سازی آماده اجرای انواع نماهای سیمانی مانند : نمای طرح سنگ وطرح جوب ، نمای سیمان شسته ، ابزار و نمای رومی ، نمای سیمان تگری ، ستون های رومی ساده و  پیچیده ، سرستون رومی ساده و پیچیده ، انواع ابزارهای برشی و غیره .
گروه نماکاری ساختمان قیامتی علاوه بر نماکاری ساختمان در زمینه ساخت و اجرای انواع آلاچیق سیمانی طرح چوب ، کباب پز سیمانی طرح چوب ، آبنما سیمانی ، آبنما سنگی ، میز و صندلی طرح چوب با سیمان و غیره .
اجرا در سراسر کشور با نازلترین قیمت و اکیپ مجرب باتضمین و ضمانت کیفیت و حسن انجام کار با کیفیت درجه یک .
 اگر سایت مارا پسندیدید خوشحال میشویم آن را به اشتراک بگذارید .
شاد و پیروز باشید .

آدرس

آدرس :

ایران ، استان تهران ، شهر جدید اندیشه

شماره تماس :

09192201612

کانال تلگرام :

@Sakhteman_Nama

تصویر

نمای سیمان شسته ساختمان

آخرین مطالب

11 آبان 1397 / مهدی قیامتی
05 آبان 1397 / مهدی قیامتی
22 ارديبهشت 1397 / مهدی قیامتی
31 فروردين 1397 / مهدی قیامتی

خبرنامه

برای اطلاع از آخرین پست های سایت نماکاری ساختمان قیامتی در خبرنامه سایت عضو شوید .
ثبت